Dovolená v čechách s dětmi

Sám sebe, když máte malé … Margaret Pavel, … není pochyb o tom – … malé děti zabere hodně času.
Není pochyb o tom – rodičovství malé děti zabere hodně času. Tolik času, že je to velmi snadné zapomenout na své dítě uvnitř. Ale nemůžete být opravdu dobrým rodičem přitom zapomínat na své vlastní pocity, potřeby a pohody.

Copak jste si všimli, že pokud nechcete starat o sebe tím, že mají dostatek času pro sebe máte mnohem podrážděnější se svým kolegou a dětmi? Ať už vaše práce je být se svými dětmi celý den, nebo budete pracovat z domova po celý den, nebo si práci ve vaší domácnosti a mají tendenci se svými dětmi celý den – budete potřebovat nějaký čas pro sebe.

Když mé děti byly malé, že bylo náročné najít čas pro sebe. Pracoval jsem doma, inklinoval k mým dětem, a měl velmi málo peněz pro pomoc v domácnosti. Přesto, když jsem neměl čas na sebe, aby čtení, vykoupat, dělat kreativní věci, nebo jen dívat se na květinu, měl jsem těžké být pacienta, milující a zábavné maminka Dovolená v čechách s dětmi.

To, co jsem udělal v té době se hledají adolescenty, kteří ho rádo hraje s malými dětmi. Najal jsem je (za to spoustu peněz – oni byli rádi, že vydělat trochu kapesného a si hrát s dětmi, stejně), hrát si s mými dětmi, když jsem byl v domě, přičemž čas pro sebe. Po hodině nebo tak klidný a tvůrčí době jsem byl naplněn až dost Dovolená v čechách s dětmi rámci, aby mohli dát svým dětem. Když jsem nevzal tentokrát, můj vlastní vnitřní dítě bude cítit nemilovaná, nedůležité a rozčílený.

Součástí dobrého rodičovství je nechat své děti vědí, že jejich potřeby nejsou ani více, ani méně důležité než vaše. V minulosti byly děti měly být vidět a ne slyšet, a dostali zprávu, že dospělí byli důležitější než děti. Ve více nedávné době, mnoho dětí jsou uvedeny zprávu, že jejich potřeby a pocity jsou mnohem důležitější než potřeby dospělých. Ani zpráva je založena na pravdě rovnosti každé duše. Pro děti k pochopení této rovnosti, rodiče by měli Dovolená v čechách s dětmi vzoru milovat své děti a milující sebe – ne jeden na úkor druhého. Pokud se děti učí, že dospělí jsou důležitější než děti, se děti učí, aby správci, čímž se stranou v úctě k ostatním. Pokud se děti učí, že děti jsou důležitější než dospělí, učí se být Smradi, náročné pozornost a ne se starat o ostatní. To je jen jeden z důvodů, proč je tak důležité, aby rodiče, aby převzaly odpovědnost za péči o sobě – ​​pro láskyplně výchovy dítěte uvnitř.

To by mohlo být užitečné, aby si představit, že máte skutečný dítě, která žije uvnitř vás. Jste maminka a táta pro toto dítě. Vy jste jediný, kdo může cítit a slyšet, potřebuje tento dítěte, a které mohou přijmout opatření jménem tohoto dítěte. Již víte, co se stane, pokud budete ignorovat potřeby vašich skutečných dětí. V tak či dovolená v čechách s dětmi onak, budou jednat tak, až se dostanou lásku a pozornost, kterou potřebují. Totéž platí pro vaše vnitřní dítě. Naše vnitřní dítě, což je naším pocit já, může dokonce způsobit, abychom se špatně, pokud nebudeme dávat pozor na něj. Vaše vnitřní dítě vám vědět, když nejste, že milující k němu nebo jí s úzkostí, stresu, hněvu nebo zášť. Když jste pocit, tyto pocity, namísto (wczasy dla rodzin z dziećmi) hledání mimo sebe pro příčinu, podívejte se na to, zda jste či nejste láskyplně rodičovství sami. Je to jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro vás a pro vaše děti.